Catering. W naszej ofercie usługi cateringowe na najwyższym poziomie! Catering to dla nas sztuka! Jesteśmy dynamicznym i pomysłowym zespołem ludzi, którzy zajmują się organizacją przyjęć, cocktaili, bankietów. Catering. W naszej ofercie usługi cateringowe na najwyższym poziomie! Catering to dla nas sztuka! Jesteśmy dynamicznym i pomysłowym zespołem ludzi, którzy zajmują się organizacją przyjęć, cocktaili, bankietów.

catering catering

STRONA GŁÓWNA | OFERTA | WYPOŻYCZALNIA | REFERENCJE | GALERIA | KONTAKT

 

Catering - Oferta firmy...

Jesteśmy dynamicznym i pomysłowym zespołem ludzi, którzy zajmują się organizacją przyjęć, cocktaili, bankietów. Specjalizujemy się w przygotowywaniu uczt i biesiad rycerskich wraz ze scenografią i dekoracjami XV wiecznymi. Dla firm proponujemy imprezy integracyjne i przyjęcia firmowe. Naszym atutem są także imprezy plenerowe z dominującą kuchnią staropolską, grillem lub ogniskiem. Nasi pracownicy pomogą Państwu także zaprojektować własne, oryginalne i niezapomniane przyjęcie. Zapewnimy Państwu fachową i szybką obsługę, wyśmienite potrawy, pełne zaplecze techniczne oraz rozrywkę. Catering to sztuka!

 

Catering to sztuka!

Oferujemy:
- imprezy w stylu staropolskim [więcej...],
- przyjęcia, cocktaile i bankiety [więcej...],
- imprezy plenerowe [więcej...],
- imprezy integracyjne oraz przyjęcia dla firm i instytucji [więcej...],
- profesjonalną obsługę [więcej...].

catering

 

catering wesela catering warszawa cateringowe w warszawie imprezy plenerowe imprezy dla firm kuchnia staropolska przyjęcia bankiety catering warszawa miksery stereo mixery kolumny głośnikowe profesjonalne nagłośnienie spotlight 3d